Portfolio

Nikt nie lubi kupować kota w worku!
Zapoznaj się z moim portfolio - stylem i charakterem pióra SŁOWIARY,
a jeśli złapiesz flow, śmiało do mnie napisz.

Facebook Ads

Instagram stories

Post typu karuzela

Obsługa profilu klienta w social media

Poznaj moje pióro!

Co mówią klienci?

"Z Panią Aleksandrą współpracowaliśmy za pośrednictwem platformy useme.com. Pani Aleksandra opracowała teksty SEO dla dwóch wiodących portali z branży nieruchomości (RynekPierwotny.pl & GetHome.pl). Artykuły były dostarczone w uzgodnionym terminie, cechowała je wysoka jakość i merytoryka."
"Pani Aleksandra jest niezwykle utalentowaną osobą! Potrafi pisać teksty i tworzyć grafiki dla różnych firm od sztuki, projektów wnętrz, sklepów z dodatkami do włosów, aż po branżę beauty — miałam okazję się o tym przekonać podczas naszej współpracy (gabinet kosmetologii). Tworzy przepiękne grafiki w formie postów i relacji na media społecznościowe, które przyciągają oko. Opisy do postów skupiają się na potrzebach i korzyściach klientów — tutaj mogę w pełni zaufać Pani Aleksandrze jeśli chodzi o kwestie marketingu. Artykuły na bloga pisane pod kątem SEO są po prostu genialne, nie sądziłam, że da się napisać tekst i przemycić w nim aż 11 razy wybrane słowo kluczowe, nie zauważając tego. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i szybko Pani Aleksandry nie oddam!"
"Pani Aleksandra prowadzi moje social media bardzo kreatywnie i sumiennie już od kilku lat. Ma fachowe pomysły pod kątem planowania rozwoju i zgranych działań na kilku platformach jednocześnie. Estetyka jej grafik jest zawsze dopasowana do oczekiwań i elastycznie zmieniania. Uwagi odnośnie ewentualnych korekt przyjmuje z pokorą i chętnie wychodzi naprzeciw z propozycjami. Testy pisane na IG czy bloga zawsze są unikalne i ciekawe. Lekkość pióra sprawia, że z przyjemnością czyta się jej artykuły, a co ważne, są one pisane pod kątem wyszukiwarek. Ponadto, na uwagę zasługuje przemiła osobowość i bardzo dobry kontakt. Szczegółowo opisane zagadnienia i zrozumienie oczekiwań pozwala wspólnie ustalić strategię działania i tematy do prezentacji oferty w sieci. Z pełnym przekonaniem polecam profesjonalne usługi Pani Aleksandry."

Zaufali mi

To jak, działamy?

Wybierz unikalną narrację SŁOWIARY dla Twojego biznesu i dotrzyj do większej liczby potencjalnych klientów!

Interesuje Cię konkretna tematyka tekstów? Napisz do mnie — prześlę Ci linki do zrealizowanych przeze mnie dotychczas wpisów z wybranej branży.