Portfolio

Nikt nie lubi kupować kota w worku!
Zapoznaj się z moim portfolio - stylem i charakterem pióra SŁOWIARY,
a jeśli złapiesz flow, śmiało do mnie napisz.
Nikt nie lubi kupować kota w worku! Zapoznaj się z moim portfolio - stylem i charakterem pióra SŁOWIARY, a jeśli złapiesz flow, śmiało do mnie napisz.
Nikt nie lubi kupować kota w worku!
Zapoznaj się z moim portfolio - stylem i charakterem pióra SŁOWIARY, a jeśli złapiesz flow, śmiało do mnie napisz.

Facebook Ads

Relacje na Instagramie

Poznaj moje pióro!

Co mówią klienci?

"Pani Aleksandra ma fachowe pomysły pod kątem planowania rozwoju i zgranych działań na kilku platformach jednocześnie. Lekkość pióra sprawia, że z przyjemnością czyta się jej artykuły, a co ważne, są one pisane pod kątem wyszukiwarek. Ponadto, na uwagę zasługuje przemiła osobowość oraz bardzo dobry kontakt. Zdecydowanie polecam!"
"Z Panią Aleksandrą współpracowaliśmy za pośrednictwem platformy useme.com. Pani Aleksandra opracowała teksty SEO dla dwóch wiodących portali z branży nieruchomości (RynekPierwotny.pl & GetHome.pl). Artykuły były dostarczone w uzgodnionym terminie, cechowała je wysoka jakość i merytoryka."
"Pani Aleksandra jest niezwykle utalentowaną osobą! Tworzy przepiękne grafiki w formie postów i relacji na media społecznościowe. Opisy do postów skupiają się na potrzebach i korzyściach klientów. Mogę w pełni zaufać Pani Aleksandrze, jeśli chodzi o kwestie marketingu. Artykuły SEO na bloga są po prostu genialne. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy!"

Zaufali mi

To jak, działamy?

Wybierz unikalną narrację SŁOWIARY dla Twojego biznesu i dotrzyj do większej liczby potencjalnych klientów!

Interesuje Cię konkretna tematyka tekstów? Napisz do mnie — prześlę Ci linki do zrealizowanych przeze mnie dotychczas wpisów z wybranej branży.